Verze vašeho prohlížeče není podporovaná. Stáhněte si aktuánlí verzi. http://windows.microsoft.com/cs-cz/internet-explorer/download-ie

Chtěli byste se v budoucnu živit podnikáním?
  • Hlasů: (0%)
Hlasů celkem:
First Vote:
Last Vote:

Powered by Sexy Polling

Vyhledávání

V pátek 19. 6. 2015 se uskutečnil Veletrh minipodniků a studentských minifirem Olomouckého a Zlínského kraje. Podívejte se, kdo si odnesl 1. místo!

Veletrhu se zúčastnily všechny zapojené školy: ZŠ Stupkova a ZŠ Hálkova z Olomouce, ZŠ Velký Týnec, ZŠ Velká Bystřice, ZŠ Želatovská, Přerov, ZŠ Vrchlického, Šumperk, SOŠ Luhačovice a SŠGS Přerov.

Návštevníci akce si mohli vybrat z nepřeberného množství produktů, jako byly šperky, šátky, mandaly, trička, tašky, dekorativní krabice. Mohli se také osvěžit míchanými nápoji nebo se zakousnout do lahodných muffinů. Aby si však mohli tyto výrobky vůbec koupit, museli vyplnit minidotazník, za který dostali 250 inovačních korun.

Žáci a studenti se opravdu nezastavili. Veletrh zaznamenal takový úspěch, že už za hodinu měly některé minipodniky téměř vyprodáno!

Ve 14 hodin proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů: 1. místo vyhráli žáci ze ZŠ Hálkova s firmou JAHO, na 2. místě se umístili žáci ze ZŠ Stupkova s firmou KÚK a 3. místo si odvezli studenti ze SOŠ Luhačovice (CREATIVE BOX). Všem - nejen vítězům - gratulujeme a děkujeme za maximální nasazení!

Zde se můžete podívat na vítěze veletrhu, ale ještě více fotografií najdete ve složce média.

PK Vystaviste 1906 2015 05

PK Vystaviste 1906 2015 02PK Vystaviste 1906 2015 14